GELENEKSEL MÜCEVHER ÇADIR  GÜNLERİNE DAVETLİSİNİZ.


        Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan mücevher çadır günlerinde elmas, pırlanta ve altın ürünler %70 indirimlerle maliyetine hatta zararına fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulacak. Kocaeli’nin en büyük kuyumcu firmalarından olan Engin Kuyumculuk’un bu yıl üçüncü defa düzenleyeceği, yurtdışı ve yurtiçi mücevher firmalarının katılacağı çadır günlerinde yüzlerce ürün, kalite ve uygun fiyatlarıyla sizlerle buluşacak.


         Her yıl daha fazla insanın katıldığı çadır günleri artık dört gözle beklenen indirim günleri olarak sizde de merak ve ilgi uyandıracak. Herbiri eşsiz birbiri ile yarışan altın, elmas ve pırlanta ürünleri beğeni ile inceleme imkani bulacaksınız. Farklı şehirlerde de yapılan çadır günleri kocaeli ve çevresine fırsatlar getiriyor.

         Mücevher severlerin keyifle alışveriş yapacağı çadır günleri her yıl sadece belirli günler yapılıyor.


ÇADIR GÜNLERİ NE ZAMAN YAPILACAK


        Geçtiğimiz yıllarda da beğeni toplayan ve sizlere fırsatlar sunan çadır günleri 25-30 Nisan tarihlerinde, İzmit Real Avm’ de 10:00–22:00 saatleri arasında açık tutulacak.


         Sizler için hazırlanan yurtiçi ve yurtdışı firmaların katılacağı, her tarza hitap eden çeşit çeşit indirimli ve kaliteli ürünlerin yer aldığı çadır günlerini kaçırmayın.


ÇADIR GÜNÜ FIRSAT ÜRÜNLERİMİZDEN SEÇİLENLER !!!


         Çadır günlerimizde sunulacak olan binlerce fırsat ürününden bazılarını aşağıdaki broşürümüzde sizler için hazırladık. Çok daha fazlasını  beğenerek ve keyifle seçerek çadır günlerimizde bulabilirsiniz. Çadır günü ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır.ÇADIR GÜNÜ KONSEPTİMİZ


        Fırsat çadırına geri sayım devam ediyor. Çadırımız yılda sadece 5 gün açık olmaktadır. Bulunmayacak indirimli fiyatlar ile mücevherlerinizi tamamlayın.  25-30 nisan tarihlerinde sizler için hazır olacak. Fırsatlarımız için ziyaret etmeyi unutmayin.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.