Saat Kategorisinde Büyük İndirimler !!!
Tüm ürünlerde aynı gün kargo... Sınırlı süreli fırsatlar... Ürünler stoklar ile sınırlıdır...
Hemen Tıklayın!
x
Kargo Takip
Sipariş / Kargo
 • Sipariş / Kargo Bilgileri

                           

  Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orjinal tasarımının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

  Siparişiniz, anlaşmalı olduğumuz Kargo firması tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir.

  Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi ile belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Engin Kuyumculuk güvencesi altındadır.

   

  Ürün teslimatı stoğumuzda olan ürünler için 1-3 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için ise ayrıca tarafınıza bilgi verilecektir.

  Stok bilgisi konusunda 0262 325 38 25 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

   

  Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

  Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

   

  Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ve Sms ile bilgilendirilirsiniz.

   

  Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. enginkuyumculuk.com sipariş yetkilisine iletişim formu’nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

   

  Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

   

  Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  SİPARİŞ BİLGİLERİ

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin enginkuyumculuk.com'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından enginkuyumculuk.com garantisi ile size teslim edilecektir.

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

  enginkuyumculuk.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

  Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.