Hakkımızda

 Online mağazamız enginkuyumculuk.com bir Engin Kuyumculuk İnş.San.Tic.Ltd.Şti. iştirakidir.  


Kuruluş
   
     İzmit’in ilk ve en köklü döviz firması olan Engin Döviz A.Ş. 1995 yılında kuruldu. Yönetim kurulu başkanı ve kurucu Sn. Ahmet Tabanlı liderliğinde hizmet veren firmamız 1999 yılında Mualla Tabanlı’nın firmamıza katılımı ile Engin Kuyumculuk Ltd.Şti.’nin açılışını gerçekleştirdi.
     
      Sektörün eksiklerini ve trendlerini şahsen takip eden, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve güvenilir ürünler sunan Engin Kuyumculuk kısa sürede tanınan, 
güvenilir ve istikrarlı bir kuruluş haline geldi.


 


Gelişme

    Şehrimizin şubeleşmiş ve kurumsallaşmış kuyumcularından olan Engin Kuyumculuk kuruluşundan bugüne büyüme ve kurumsallaşma odaklı ilerledi. Sürekli ürün portföyünü ve hizmet standartlarını geliştiren birçok üretici ve marka ile çalışarak müşterilerine sınırsız ürün çeşidi sunma politikası edindi. Çalışanına ve kurumsal gelişimine önem veren Engin Kuyumculuk, personel eğitimi amaçlı workshoplar düzenleyerek personel ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı başardı.

    Firmamız 2010 yılında İzmit Real A.V.M ve NCity A.V.M. de şubeler açarak halkımıza A.V.M’lerde de kaliteli hizmet ve ürün sunma imkanı buldu.


Bugün

   Engin Kuyumculuk bugün şubeleri ve personeli ile şehrimizde kaliteli ve güvenilir ürün sunan, müşteri memnuniyeti odaklı lider firma özelliğini taşımaktadır. Kurucularımız Sn. Ahmet Tabanlı ve Sn. Mualla Tabanlı liderliğinde büyümeye ve hedeflerini yükseltmeye devam etmektedir. Şehrimizin ilk marka değeri olan kuyumcu  ve mücevher firması olma özelliği ile de çalışanları için bir gurur kaynağıdır. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.