Kargo Takip
Ödeme
 • Ödeme Seçenekleri ve Güvenliği

  Ödemeler kredi kartı, EFT / havale ve satıcı tarafından uygun görülen siparişlerde kapıda ödeme yöntemlerinden birisi kullanılarak yapılabilir.

  Sitemizden anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Yasal düzenleme gereği kredi kartlarına kuyum harcamalarında geçerli olan taksit seçenekleri ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

  Sitemizden alışveriş yaptığınızda ödeme yöntemi için kullandığınız hesap güvenliğini ilk planda tutmaktayız. Ödeme hesap bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.

  Alışveriş için kullanılan ödeme hesabı ile ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili kuruma ulaştırılır. Hesabın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Hesap ile ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün olmaz.

  Online olarak yapılan alışverişler için ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından ödeme Sahteciliğine karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal olmak üzere adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.