ÜRETİCİDEN HALKA ALTIN VE MÜCEVHER GÜNLERİNE DAVETLİSİNİZ


        Engin Kuyumculuk olarak bu yıl beşincisi düzenlenecek olan geleneksel mücevher fırsat günlerinde, her yaşam ve bütçeye uygun kolye'den yüzüğe, bileklik'ten gerdanlğa birçok kategoride ki ürün çeşitleriyle 24-31 aralık 2018 tarihleri arasında tüketicelerle buluşmaya hazırlanılıyoruz.

Mücevher İndirim Günleri bu yıl İzmit Merkez Mağazamızda Yapılacaktır. 

(NOT: İZMİT MERKEZ MAĞAZAMIZDA - Real AVM Kapalıdır.) (Belsa Plaza yanı soydan iş merkezi altında)

       Mücevheri lüks olmaktan çıkarıp günlük yaşamın bir parçası haline getiren Engin Kuyumculuk elmas, pırlanta ve altın ürünleri %70' e varan indirim fırsatıyla maliyetine yakın, hatta bazı ürünlerde zararına satışlarla sizlerin beğenisine sunacak. Bu yılda birçok mücevher firmasının katılacağı indirim günlerinde yüzlerce ürün, kalite ve uygun fiyatlarıyla Kocaeli halkıyla buluşacak.

          Bu yıl düzenlenecek olan indirim günlerinde ayrıca Dünya Markası Saatlerde %50'ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor olacak.

         Birbirinden farklı altın, elmas ve pırlanta ürünleri beğeni ile inceleme imkani bulacaksınız. Mücevher severlerin keyifle alışveriş yapacağı fırsat günleri her yıl sadece belirli günler yapılıyor.


FIRSAT GÜNLERİ NE ZAMAN YAPILACAK


        Geçtiğimiz yıllarda da beğeni toplayan ve sizlere fırsatlar sunan mücevher indirim günleri 24-31 Aralık tarihlerinde, İzmit çarşı merkez mağazasın da 09:00–18:30 saatleri arasında açık tutulacak.


         Sizler için hazırlanan ve birçok firmaların katılacağı, her tarza hitap eden çeşit çeşit indirimli ve kaliteli ürünlerin yer aldığı üreticiden halka mücevher fırsat günlerini kaçırmayın.


FIRSAT GÜNLERİ ÜRÜNLERİMİZ !!!


         Mücevher günlerimizde sunulacak olan binlerce fırsat ürününden bazılarını aşağıdaki broşürümüzde sizler için hazırladık. Çok daha fazlasını  beğenerek ve keyifle seçerek fırsat günlerimizde bulabilirsiniz.

• Fiyatlar 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
• Altın ve Dolar kurlarından kaynaklanan ani yükselişlerde firmanın fiyat değişikliği yapma hakkı saklıdır.
• Beğendiğiniz mücevherlerin mağazamızda bulunması durumunda siparişiniz en geç 7 gün içinde teslim edilir.
• Tipografiden kaynaklanan hatalardan firmamız sorumlu değildir .
• Fiyatlara KDV dahildir.
• Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Satışı yapılmış ürünler bu kampanyada ki ürünlerle değiştirilemez
• Her boy ve modelde zengin çok çeşitli mücevherlere mağazamızdan ulaşabilirsiniz.
• Mağaza ürün stokları birer - ikişer adet ile sınırlıdır. Görsellerde tanıtımı yapılan ürün stokları ise her model için 10 adet ile sınırlıdır.
• Kampanyalarımıza ziynet altın ve işçiliksiz bilezik dahil değildir MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ


        Fırsat günlerine geri sayım devam ediyor. İndirim günleri sadece 7 gün devam edecektir. Bulunmayacak indirimli fiyatlar ile mücevherlerinizi tamamlayın.  24-31 Aralık tarihlerinde sizler için hazır olacak. Fırsatlarımız için İzmit Merkez Mağazamızı ziyaret etmeyi unutmayin.

Adres: Ömerağa Mahallesi İstiklal Caddesi Soydan İş Merkezi 109/A Belsa Plaza Yanı  İzmit KOCAELİ
İletişim: 0262 325 38 25 - 0533 152 63 82


 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.