ÜRETİCİDEN HALKA ALTIN VE MÜCEVHER GÜNLERİNE DAVETLİSİNİZ


        Engin Kuyumculuk olarak bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan geleneksel mücevher fırsat günlerinde, her yaşam ve bütçeye uygun kolye'den yüzüğe, bileklik'ten gerdanlğa birçok kategoride ki ürün çeşitleriyle 20-24 aralık tarihleri arasında tüketicelerle buluşmaya hazırlanılıyor.


       Mücevheri lüks olmaktan çıkarıp günlük yaşamın bir parçası haline getiren Engin Kuyumculuk elmas, pırlanta ve altın ürünleri %70 indirim fırsatıyla maliyetine hatta zararına satışlarla sizlerin beğenisine sunacak. Bu yılda yurtdışı ve yurtiçi mücevher firmalarının katılacağı indirim günlerinde yüzlerce ürün, kalite ve uygun fiyatlarıyla Kocaeli halkıyla buluşacak.


         Birbirinden farklı altın, elmas ve pırlanta ürünleri beğeni ile inceleme imkani bulacaksınız. Mücevher severlerin keyifle alışveriş yapacağı fırsat günleri her yıl sadece belirli günler yapılıyor.


FIRSAT GÜNLERİ NE ZAMAN YAPILACAK


        Geçtiğimiz yıllarda da beğeni toplayan ve sizlere fırsatlar sunan mücevher indirim günleri 20-24 Aralık tarihlerinde, İzmit Real Avm’ de 10:00–22:00 saatleri arasında açık tutulacak.


         Sizler için hazırlanan yurtiçi ve yurtdışı firmaların katılacağı, her tarza hitap eden çeşit çeşit indirimli ve kaliteli ürünlerin yer aldığı üreticiden halka mücevher fırsat günlerini kaçırmayın.


FIRSAT GÜNLERİ ÜRÜNLERİMİZ !!!


         Mücevher günlerimizde sunulacak olan binlerce fırsat ürününden bazılarını aşağıdaki broşürümüzde sizler için hazırladık. Çok daha fazlasını  beğenerek ve keyifle seçerek fırsat günlerimizde bulabilirsiniz.

• Fiyatlar 25.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
• Altın ve Dolar kurlarından kaynaklanan ani yükselişlerde firmanın fiyat değişikliği yapma hakkı saklıdır.
• Beğendiğiniz mücevherlerin mağazamızda bulunması durumunda siparişiniz en geç 7 gün içinde teslim edilir.
• Tipografiden kaynaklanan hatalardan firmamız sorumlu değildir .
• Fiyatlara KDV dahildir.
• Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Satışı yapılmış ürünler bu kampanyada ki ürünlerle değiştirilemez
• Her boy ve modelde zengin çok çeşitli mücevherlere mağazamızdan ulaşabilirsiniz.
• Stoklarımız her model için 30 adet için geçerlidir.
•Kampanyalarımıza ziynet altın ve işçiliksiz bilezik dahil değildir MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ KONSEPTİMİZ


        Fırsat günlerine geri sayım devam ediyor. Çadırımız yılda sadece 5 gün açık olmaktadır. Bulunmayacak indirimli fiyatlar ile mücevherlerinizi tamamlayın.  20-24 Aralık tarihlerinde sizler için hazır olacak. Fırsatlarımız için ziyaret etmeyi unutmayin.


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.