Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sitemizden alışveriş yaptığınızda ödeme yöntemi için kullandığınız hesap güvenliğini ilk planda tutmaktayız. Ödeme hesap bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.

Alışveriş için kullanılan ödeme hesabı ile ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili kuruma ulaştırılır. Hesabın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Hesap ile ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün olmaz.

Online olarak yapılan alışverişler için ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından ödeme Sahteciliğine karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal olmak üzere adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.